KALİTE ANLAYIŞIMIZ

MODEL 91: KALİTEYİ ÖNEMSEYENLERİN ADRESİ

MODEL 91 kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürün ve hizmet sağlamayı hedefleyen ve gerçekleştiren bir işletme olmuştur. Tüm politika ve stratejilerini kalite odaklı olarak belirlemiştir. Bu politika ve stratejilere bağlı olarak, koymuş olduğu hedeflerde de her zaman şirketin kalite politikasını da gözönünde bulundurmuştur. Kalite, firmamız ve tüm çalışma arkadaşlarımızın öncelikli sorumluluğudur. Müşterilerimizin memnuniyeti en öncelikli amacımızdır.

MODEL 91 Ekibi

MODEL 91 ailesi olarak, sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getiren, bununla beraber yaptığı işin daha verimli yapılması, iş süreçlerinin geliştirilmesi konusunda sürekli düşünen ve belirlenmiş çeşitli sistematik katılım yöntemleri ile bu düşüncelerini ve becerilerini sisteme katan bir ekip ile çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi, rekabetçi, kaliteli ürün ve hizmetleri ile yurtiçinde ve yurtdışında tercih edilen bir marka olmak.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde, döküm ve model sektöründeki en güncel ve gelişmiş teknolojileri yakından takip ederek kalitemizi en üst düzeye taşımak ve sektördeki gelişime öncülük etmek.

ISO 9001 KALİTE BELGEMİZ